Skontaktuj się z nami:

 

Dlaczego meble Medros?

Na rynku mebli metalowych jesteśmy od ponad ćwierć wieku

W Polsce zajmujemy pozycję lidera, obecnie stopniowo podbijamy świat

Setki firm i instytucji mają już nasze meble

Standardowe modele zwykle dostępne są u nas od ręki, nietypowe - do 7 dni roboczych


Spotykamy je w biurach, szkołach, warsztatach, sklepach czy na magazynach – meble metalowe – bo o nich mowa, porządkują nam życie, a my często pozostajemy nieczuli na ich skromny, nienachalny design.

 

 

 

 

 

Meble metalowe MEDROS są inne niż wszystkie pozostałe – posiadają własny, charakterystyczny styl, są funkcjonalne i trwałe. Sprawdź dlaczego warto je wybrać:

 

 

 

 

 

 • nasze meble nabywa się raz na wiele lat, ponieważ są niezwykle trwałe,
 • wysoka jakość mebli MEDROS widoczna jest gołym okiem, zarówno w wykorzystywanych materiałach, jak i sposobie wykonania,
 • korzystając z naszej oferty, wybierasz wysokiej jakości meble prosto od producenta w bardzo dobrej cenie,
 • wszystkie detale wykonujemy z bardzo dużą dokładnością dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn cyfrowych,
 • oferujemy szeroki asortyment standardowych mebli metalowych, a także realizujemy zamówienia nietypowe w oparciu o indywidualne projekty,
 • produkujemy meble o wymiarach i konstrukcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta,
 • zadbaliśmy o to, by nasze meble były absolutnie bezpieczne w trakcie użytkowania,
 • meble metalowe MEDROS wyróżnia styl, funkcjonalność i trwałość.

 

 

Jakość wykonania

 

 

 

 

Formalnym wyrazem zaangażowania firmy MEDROS jest Polityka jakości, wyznaczająca kierunek działań rynkowych i produkcyjnych. Polityka jakości w firmie MEDROS jest czymś więcej niż dokumentem, zawieszonym na ścianie. Jest to kodeks, zgodnie z którym staramy się działać. W realizację zasad zaangażowani są wszyscy nasi pracownicy, którzy wiedzą, że kluczowym założeniem naszej firmy jest podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

 

W naszej firmie, jakość widoczna jest nie tylko w produktach, ale także w podejściu do Klienta, bo ostatecznie to on decyduje o naszym „być, czy nie być”. Przywiązujemy ogromną wagę do profesjonalnej obsługi Klienta, o czym przekonał się każdy, kto skorzystał już z naszych usług. Rozmowa z klientem, to część naszej pracy, bo tylko dzięki niej mamy szansę rozpoznać rzeczywiste potrzeby Klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje Klienta, a jednocześnie staramy się doradzić najlepiej jak umiemy.

Politykę jakości naszej Firmy podsumować można w kilku słowach jako dążenie do wzrostu zadowolenia naszych Klientów poprzez doskonalenie jakości wyrobów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprawdź, jak produkujemy w MEDROS:

 

 

 

 

 

 

 • Materiały i mechanizmy

To, z czego wykonane są meble metalowe, decyduje o ich trwałości, dlatego zachowujemy szczególną staranność w doborze materiałów i komponentów. Stale poszukujemy nowych, lepszych i kontrolujemy obecnych dostawców, bo zależy nam, by surowce, na których pracujemy w pełni spełniały nasze oczekiwania wobec jakości.


 • Precyzja wykrawania i gięcia

Nowoczesny park technologiczny umożliwia nam wykrawanie z dokładnością do 0,01 mm oraz gięcie z dokładnością do 0,1 mm. Taka precyzja wykrawania i gięcia blachy ma kluczowe znaczenie dla estetyki i wymiarów wykonywanych elementów. Wykorzystując najnowocześniejsze maszyny cyfrowe, jesteśmy w stanie wykonać każdy detal z zaskakującą dokładnością.


 • Jakość łączenia elementów

Na etapie łączenia wielu poszczególnych elementów w konkretny mebel, działamy precyzyjnie. W naszej firmie nie ma miejsca na błędy. Wszystkie części muszą być do siebie idealnie dopasowane. Tolerancja odchylenia od nominalnych wymiarów gabarytowych mebla wynosi maksymalnie 1 mm.


 • Malowanie proszkowe

Dzięki malowaniu proszkowemu nasze meble zyskują gładką, równą powierzchnie oraz kolor i estetykę. Ta metoda barwienia ma jeszcze jedną zaletę – zabezpiecza blachę przed korozją. Dbamy o bardzo wysoką jakość kąpieli przygotowującej meble do malowania proszkowego.


 • Atest Higieniczny

Wszystkie meble posiadają Atest Higieniczny.

Styl

Nasze meble posiadają własny, unikalny styl wynikający ze stosowania wybranych rozwiązań projektowych i konstrukcyjnych. Wyróżnia je zwarta konstrukcja oraz design, który już na pierwszy rzut oka daje wrażenie solidności i trwałości.

Funkcjonalność

Zastosowanie określonych rozwiązań technicznych w konstrukcji mebli zapewnia funkcjonalność i wygodę użytkowania na długie lata.

Trwałość

Meble metalowe z natury charakteryzują się dłuższą trwałością niż meble z innych materiałów. W warunkach użytkowania wewnątrz budynku (biuro, szkoła, magazyn) trwałość mebli metalowych wynosi kilkadziesiąt lat.

 
 
 • Siedziba
 • Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych
  MEDROS Sp. z o.o.

  ul. Pszczyńska 172

  43-262 Kobielice k. Pszczyny